ریس جمهور در سال 92 وعده داد طی 100 روز مشکلات ایران را با کلید خود حل کند. قطعا ناجی ایران و حلّال مشکلات ایران را در دستان امریکا میدید. در همان زمان آنقدر رهبر ما در مشهد و در هر مناسبتی و در هر دیداری اعلام کرند که من به امریکا خوش بین نیستم که هر کس که اهل تلوزیون نگاه کردن هم که نبود،  این جمله رهبری را شنیده است. حالا بعد از 6 سال گام چهارم خروج از برجام را صادر کردند درحالی که هر گام 60 روز فرصت به اروپاییان داده شد و نمیدانم من  چگونه این حقارت را تحمل کنم که ترامپ  در یک لحظه از برجام خارج شد و ما اینگونه از برجام داریم خارج میشویم.

بنابراین حلّال مشکلات ایران در اطاعت از رهبری میباشد و خواهش میکنم از دوستان که هشیار باشید و فریب اینگونه حرفهایی که زده میشود را نخورید مانند حاشیه افکنی هایی که اگر اینها رای بیاورند در پیاده روها دیوار میکشند ویا اینکه اخیرا  افراد بی بصیرت را بازیچه خود قرار داده اند و بحث بی فایده چند همسری را رواج داده اند تا مردم را از دینداری متنفر کنند که در انتخابات  مجلس و بعد از ان در انتخابات ریاست جمهوری پیروز بشوند.

چرا بحث چند همسری را پیش کشیده اند؟

5چیز که شما را وارد بهشت میکند-قسمت دوم-

5چیز که شما را وارد بهشت میکند-قسمت اول-

داده ,برجام ,مشکلات ,بی ,حلّال ,انتخابات ,مشکلات ایران ,از برجام ,چند همسری ,همسری را ,حلّال مشکلات ,حلّال مشکلات ایران

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنرستان فنی حرفه ای شاهد خیام یک فنجان عشق مجله ماکسی ، مد ، هنر و خلاقیت هیتر گلخانه و مرغداری فروشگاه انواع لوازم آشپزخانه و سرویس های بلور، قابلمه، ملامین و غیره دکور تهران ( نصب و اجرای کابینت کمد دیواری کتابخونه تخت خواب شلف ندای هفتم ربات مدیر گروه نلگرام | محافظ گروه | ادمین گروه | مراقب گروه سنسور فشار هاگلر اخبار جدید